Aktualności

Uaktualnij system do Windows 10 – już dziś!

111

Oferta bezpłatnego uaktualnienia do systemu Windows 10 zostanie zakończona 29 lipca 2016 r.

Zacznij działać już dziś i korzystaj z najlepszej wersji systemu Windows.
Windows 10:

To system Windows, który już znasz, tylko lepszy

Uruchamia się średnio o 28% szybciej** niż system Windows 7

Został opracowany pod kątem współpracy z już używanym oprogramowaniem i sprzętem

Umożliwia pracę w sposób najbardziej spersonalizowany i wydajny na wielu różnych urządzeniachMicrosoft przeprowadzał kompleksowe testy, aby ułatwić Ci prowadzenie działalności.

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem na dokonanie uaktualnienia jest aplikacja Uzyskaj system Windows 10, która może już być zainstalowana na Twoim komputerze.

Aby rozpocząć proces uaktualniania, kliknij logo systemu Windows w prawym dolnym rogu paska zadań. Jeśli go nie widzisz, kliknij tutaj, aby rozpocząć uaktualnianie.

1Oferta uaktualnienia do wersji Windows 10 obejmuje wszystkie kwalifikujące się urządzenia z systemami Windows 7 i Windows 8.1, w tym te, które są już używane. Obowiązują pewne wymagania dotyczące sprzętu/oprogramowania, a dostępność funkcji może się różnić zależnie od urządzenia i rynku. Dostępność uaktualnienia do wersji Windows 10 na urządzenia z systemem Windows Phone 8.1 może się różnić w zależności od pierwotnego producenta sprzętu i operatora sieci komórkowej. Urządzenia muszą być połączone z Internetem i musi być na nich włączona usługa Windows Update. Wymagane są systemy Windows 7 z dodatkiem SP1 i Windows 8.1 Update. Wykluczone są niektóre wersje systemu: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise oraz Windows RT/RT 8.1. Aktywni uczestnicy programu Software Assurance korzystający z licencjonowania zbiorowego będą mogli wykonać uaktualnienie do systemu Windows 10 Enterprise w ramach innej oferty. Informacje na temat zgodności urządzeń i szczegóły dotyczące instalacji można znaleźć na stronie producenta urządzenia i na stronie specyfikacji systemu Windows 10. Z czasem mogą zostać wprowadzone dodatkowe wymagania dotyczące aktualizacji. Automatyczna aktualizacja zabezpieczeń i funkcji jest zawsze włączona. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie z informacjami o uaktualnianiu systemu Windows 10.partnerzy