InsERT | Sprzedaż


» Subiekt nexo - NOWOŚĆ
To program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę. 
Zapewnia obsługę wszystkich typów dokumentów handlowych (szczególną zaletą jest zaawansowany system zamówień) i sprawne zarządzanie gospodarką magazynową. Posiada rozbudowaną część finansową, dzięki której możliwe jest m.in. wykonywanie operacji kasowych, bankowych czy tworzenie raportów kasowych. Moduły rozliczeniowe umożliwiają ewidencjonowanie rozrachunków, działań windykacyjnych i tabeli kursów walut. Kartotekowa część systemu pozwala prowadzić zaawansowaną ewidencję asortymentu, klientów, urządzeń zewnętrznych, instytucji, wspólników i pracowników. 

Subiekt nexo

» Subiekt nexo PRO 
Jest to rozszerzona wersja Subiekta nexo – oprócz pełnej funkcjonalności standardowego systemu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań, które spełnią nawet bardzo nietypowe wymagania.
Pozwala na obsługę przedsiębiorstwa wielooddziałowego. Umożliwia zaawansowane nadawanie cen towarom poprzez cenniki główne i dodatkowe. Wyróżnia się rozbudowaną obsługą zamówień – dla wersji PRO stworzono m.in. widoki robocze (Asortyment na zamówieniach do obsługi pozycji zamówienia, Asortyment na wyczerpaniu, Asortyment na zleceniach), które ułatwiają logistykę zamówień zarówno w przypadku klientów, jak i dostawców. 
Subiekt nexo PRO charakteryzuje się też większą otwartością i elastycznością. Pozwala np. dodawać pola własne do różnych elementów programu, a także własne raporty i wzorce wydruku. Dzięki Sferze dla Subiekta możliwe jest tworzenie indywidualnych rozwiązań dostosowujących system do specyficznych potrzeb firmy.

System można kupić w wersji 1 lub 3 stanowiskowy.» Subiekt GT 
To nowoczesny system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm, stworzony z myślą o firmach poszukujących bardzo przyjaznego, a jednocześnie niezwykle sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego,  rzemieślniczego itp. 
Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży.

Subiekt


»Subiekt GT Sfera 
To nowoczesny system sprzedaży, który oprócz standardowej funkcjonalności Subiekta GT, został rozbudowany o mechanizm, który umożliwia pisanie rozszerzeń korzystających z wewnętrznych algorytmów systemu Subiekt GT.

Mechanizm ten nosi nazwę Sfera dla Subiekta GT. Program powstał z myślą o użytkownikach, którzy wymagają od systemu do obsługi sprzedaży specyficznych rozwiązań lub rozszerzonej funkcjonalności. 
Subiekt GT Sfera jest dowodem na to, że dostosowanie programu do własnych potrzeb nie musi być kosztowne i czasochłonne.

SubiektGT


» Gestor nexo - NOWOŚĆ
To program 
wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność. Gestor nexo umożliwia m.in: ewidencjonowanie szczegółowych danych klientów wraz z historią kontaktów, przedstawianie i negocjowanie ofert oraz prowadzenie korespondencji mailowej czy zbiorczą wysyłkę maili za pomocą wbudowanego klienta pocztowego. Działa również w obszarze wewnątrzfirmowym, organizując i usprawniając pracę – pozwala planować wykonanie zadań wraz z delegowaniem ich na pracowników, monitorować postępy w wykonywaniu prac, rezerwować ogólnodostępne zasoby w firmie (np. pojazdy służbowe). Gestor nexo jest częścią linii InsERT nexo. Ścisła integracja z systemem sprzedaży Subiekt nexo umożliwia m.in. korzystanie ze wspólnych kartotek klientów i asortymentu, cenników i promocji oraz łatwe przekształcanie ofert w dowolne dokumenty handlowe i magazynowe.

Gestor_nexo_PRO_pudelko


» Gestor nexo PRO - NOWOŚĆ
Gestor nexo PRO jest rozszerzoną wersją Gestora nexo. Oprócz pełnej funkcjonalności standardowego systemu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest łatwe dostosowanie programu do specyficznych potrzeb firmy (tworzenie rozszerzeń i dodawanie indywidualnych rozwiązań, własne pola, słowniki, flagi, raporty, wzorce wydruku itp.).
» Gestor GT 
To wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji. Gestor GT przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy w centrum zainteresowania stawiają klienta. Sprawdza się m.in. w dziale handlowym, marketingu, dziale obsługi klienta, sekretariacie itp. Jest też przydatnym narzędziem dla menedżerów. Gestor GT w czytelny sposób udostępnia wszystkie zgromadzone w systemie dane dotyczące klientów. Pozwala starannie wyselekcjonować grupę docelową, dzięki czemu możliwe jest lepsze dostosowanie działań do konkretnych osób. Ułatwia podejmowanie trafnych decyzji oraz przygotowanie odpowiednich strategii sprzedaży na podstawie różnych zestawień.

 
gestor gt» Gestor GT Sfera 
To wszechstronny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Program jest rozszerzoną wersją Gestora GT, wzbogaconą o dodatek Sfera dla Gestora GT - mechanizm pozwalający na dowolną rozbudowę systemu i dostosowanie go do specyficznych wymagań przedsiębiorstwa. Za jego pomocą możliwe jest stworzenie nawet najbardziej wyszukanych rozwiązań informatycznych, które zaspokoją nietypowe potrzeby firmy.

gestor gt sfera» Subiekt Sprint 2 - NOWOŚĆ

To zupełnie nowa odsłona programu. System zyskał przejrzysty, intuicyjny interfejs, który maksymalnie upraszcza pracę. Wersja 2 została również wzbogacona o szereg nowych możliwości, które zapewniają szybszą obsługę klientów i sprawniejsze zarządzanie sklepem.

Subiekt_Sprint_2_pudelko» 
Subiekt Sprint 

To system dla firm, które chcą szybko i łatwo obsługiwać klientów detalicznych. Mogą z niego korzystać zarówno pojedyncze sklepy, jak i sieci, sklepy jedno- i wielostanowiskowe, samoobsługowe itd. Program współpracuje z systemem sprzedaży Subiekt GT, z którym wymienia m.in. informacje o towarach, cenach i kontrahentach. Subiekt Sprint pozwala na maksymalne uproszczenie pracy sprzedawców dzięki specjalnie zaprojektowanemu interfejsowi użytkownika oraz współpracy z wieloma urządzeniami zewnętrznymi (drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne itp.). Zapewnia nie tylko szybką obsługę klientów, ale i sprawne zarządzanie sklepem.


subiekt sprint


» mobilny Subiekt 

To system wspomagający pracę handlowca w terenie. Program umożliwia przedstawicielom handlowym sprzedaż towarów i zbieranie zamówień. To wygodne i proste, a jednocześnie funkcjonalne narzędzie pracujące na urządzeniach mobilnych z ekranem dotykowym. mobilny Subiekt jest zintegrowany z Subiektem GT. Dzięki temu posiada dostęp do dokumentów i informacji o cenach towarów, stanach magazynowych, kontrahentach itp. W prosty sposób można również dodawać i edytować dane kontrahentów, wystawiać zamówienia, rachunki, faktury i wysyłać dokumenty do Subiekta GT. Możliwa jest praca w trybie online (bieżąca synchronizacja z Subiektem GT).

mobilny subiekt


» Vendero - NOWOŚĆ
Sklep internetowy, witryna z ofertą, firmowy serwis WWW. Vendero  to prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu - szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat  tworzenia stron WWW. Intuicyjny kreator poprowadzi użytkownika krok po kroku do gotowej witryny w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy wybrać jeden z wielu szablonów graficznych, liczbę podstron i elementy, które mają się na nich znaleźć. Stworzonym w ten sposób serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

vendero


» oscGT

To program dla firm, które sprzedają w internecie lub zamierzają wprowadzić tam swoją ofertę handlową. Gwarantujemy pełną i efektywną współpracę pomiędzy Subiektem GT Sfera a sklepem internetowym, prowadzonym na darmowej platformie osCommerce. Dzięki ścisłej synchronizacji oscGT z Subiektem GT Sfera użytkownik może w komfortowy sposób prowadzić sklep internetowy. Program umożliwia bezproblemowe przesyłanie wszelkich informacji o towarach, cenach, statusach zamówień, promocjach.

osc gt» Sello 
To nowoczesny system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych. Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl i eBay.pl oraz ich zagranicznymi odpowiednikami wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach transakcji.  Sello umożliwia szybkie przygotowanie serii aukcji i śledzenie ich przebiegu. Pozwala lepiej kontrolować płatności od klientów i zarządzać komentarzami. Pomaga przygotować paczki i stworzyć dla nich odpowiednie druki.  Sello znacznie ułatwia kontakty z klientami dzięki kompleksowej obsłudze poczty elektronicznej.

sello


» mikroSubiekt dla Windows 

To niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Jest on dedykowany przede wszystkim małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny. Z mikroSubiekta dla Windows mogą korzystać zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy programów komputerowych. Nowoczesny interfejs, intuicyjna instalacja, łatwa obsługa oraz wszystkie niezbędne funkcje umożliwiają szybką i niezawodną obsługę działów sprzedaży małych firm handlowo-usługowych.

mikroSubiekt dla windows» niebieski PLUS dla InsERT GT (rozszerzenie funkcjonalności)
Oferuje funkcjonalność do wszystkich systemów z linii InsERT GT na wszystkich stanowiskach. Warunkiem koniecznym do uruchomienia tego PLUSA jest uaktualnienia programów do wersji 1.09. Zyskasz nową funkcjonalność bez konieczności zmian w strukturze programów i bez stosowanie dodatkowych narzędzi bądź systemów.
Umożliwi to stworzenie systemu spełniającego wymagania firm średniej wielkości.
- nowe algorytmy zdejmowania ze stanu FIFO/LIFO z uwzględnieniem daty ważności
  dostawy
- obsługa kodów dostaw związania z wydawaniem z dostaw
- sprzedaż z dowolnych, ręcznie wskazanych dostaw
- zapis dokumentów handlowych i magazynowych z 'odłożonym skutkiem magazynowym'
- zapis dokumentów MM z 'wykonanym skutkiem tylko na magazynie źródłowym'
- nowe typy dokumentów: zwroty do wydań magazynowych i zwroty do przyjęć
   magazynowych oraz nowe moduły Wydania odbiorcy i Przyjęcia dostawy
- rozbudowane pola własne
- drukowanie z tabel mechanizmem Crystal Reports


» zielony PLUS dla InsERT GT (rozszerzenie funkcjonalności)
Warunkiem koniecznym do uruchomienia tego PLUSA jest uaktualnienia programów do wersji 1.14. Zyskasz nową funkcjonalność bez konieczności zmian w strukturze programów i bez stosowanie dodatkowych narzędzi bądź systemów. Umożliwi to stworzenie systemu spełniającego wymagania firm średniej wielkości.
- dynamiczne wyliczanie masy i objętości towarów na dokumencie
- rozbudowane pola własne
- flagi własne (oznaczenie i komentowanie obiektów wg. własnych kryteriów)
- definiowalne sprawozdania finansowe
- biblioteka dokumentów dla podmiotu
- biblioteka dokumentów dla kontrahenta
- biblioteka dokumentów dla towaru
- biblioteka dokumentów dla dokumentów handlowych


» czerwony PLUS dla InsERT GT (rozszerzenie funkcjonalności)
Warunkiem koniecznym do uruchomienia tego PLUSA jest uaktualnienia programów do wersji 1.19. Zyskasz nową funkcjonalność bez konieczności zmian w strukturze programów i bez stosowanie dodatkowych narzędzi bądź systemów. Umożliwi to stworzenie systemu spełniającego wymagania firm średniej wielkości.
- homebanking (wczytywanie i rozliczanie wyciągów bankowych zapisanych w formacie
  MT-940 - transakcje z wyciągu można wczytać do systemu a następnie wykonywać:
  rozliczać rozrachunku na podstawie wczytanych transakcji, kojarzyć istniejące operacje
  bankowe z transakcjami oraz pomijać transakcje bez ewidencjonowania operacji
  bankowych)
- zbiorcze wystawianie faktur pocztą elektroniczną w Subiekcie GT
- zestawienia definiowalne
- flagi własne (oznaczenie i komentowanie obiektów wg. własnych kryteriów; flagi
  widoczne są na listach a dodatkowo można filtrować obiekty po dowolnej fladze)
- pola własne typu słownik
- pola własne typu polecenie SQL (określenie i definiowanie dowolnego zbioru danych
   zewidencjonowanych w systemie)


Kontakt do nas

partnerzy