fbpx

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU IT!

O nas

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który od 25 lat oferuje pełen zakres usług informatycznych dla małych i średnich firm oraz jednostek administracji publicznej. Kombinacja doświadczenia i ciągłej chęci rozwoju pozwala nam tworzyć innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania technologiczne dla naszych klientów.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie projektu - od wyboru odpowiedniego rozwiązania, po jego zamówienie i wdrożenie.

Poznaj nasz zespół

Andrzej Musisz

andrzej.musisz@advisor.pl

Prezes zarządu

Anna Robakowska

anna.robakowska@advisor.pl

Dyrektor zarządzający

Urszula Musisz

urszula.musisz@advisor.pl

Dyrektor finansowy

Marcin Mordas

marcin.mordas@advisor.pl

Kierownik zespołu IT

Marek Stafiniak

marek.stafiniak@advisor.pl

Starszy administrator systemów IT

Jakub Bernat

jakub.bernat@advisor.pl

Administrator systemów IT

Krzysztof Bartkowiak

krzysztof.bartkowiak@advisor.pl

Administrator systemów IT

Mateusz Gryska

mateusz.gryska@advisor.pl

Mł. administrator systemów IT

Jakub Bonkowski

jakub.bonkowski@advisor.pl

Młodszy administrator systemów IT

Monika Posiadała

monika.posiadala@advisor.pl

Kierownik działu InsERT

Renata Musisz

renata.musisz@advisor.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Katarzyna Leśniewicz

katarzyna.lesniewicz@advisor.pl

Starszy Konsultant ds. MŚP

Patryk Skibiński

patryk.skibinski@advisor.pl

Konsultant ds. oprogramowania dla MŚP

Katarzyna Wojtan

katarzyna.wojtan@advisor.pl
+48 695 100 080

Kierownik działu sprzedaży

Waldemar Plota

waldemar.plota@advisor.pl
+48 695 100 070

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT

Matylda Czajkowska

matylda.czajkowska@advisor.pl
+48 61 827 30 56

Mł. specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT

Maciej Tyran

maciej.tyran@advisor.pl
+48 695 100 060

Dyrektor ds. rozwoju rynku edukacyjnego

Aleksandra Sędziak

aleksandra.sedziak@advisor.pl
+48 61 22 29 001

Mł. konsultant ds. rynku edukacyjnego

Nasi partnerzy
partner
partner
partner
partner
partner
partner

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner