fbpx

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU IT!

O nas

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który od 25 lat oferuje pełen zakres usług informatycznych dla małych i średnich firm oraz jednostek administracji publicznej. Kombinacja doświadczenia i ciągłej chęci rozwoju pozwala nam tworzyć innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania technologiczne dla naszych klientów.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie projektu - od wyboru odpowiedniego rozwiązania, po jego zamówienie i wdrożenie.

Poznaj nasz zespół

Andrzej Musisz

andrzej.musisz@advisor.pl

Prezes zarządu

Anna Robakowska

anna.robakowska@advisor.pl

Dyrektor zarządzający

Urszula Musisz

urszula.musisz@advisor.pl

Dyrektor finansowy

Marcin Mordas

marcin.mordas@advisor.pl

Kierownik zespołu IT

Michał Domaradzki

m.domaradzki@advisor.pl

Młodszy Administrator Systemów Informatycznych

Jakub Bernat

jakub.bernat@advisor.pl

Administrator systemów informatycznych

Krzysztof Bartkowiak

kbartkowiak@advisor.pl

Administrator systemów informatycznych

Marek Stafiniak

marek.stafiniak@advisor.pl

Starszy administrator systemów Informatycznych

Mateusz Gryska

mgryska@advisor.pl

Młodszy administrator systemów Informatycznych

Monika Posiadała

monika.posiadala@advisor.pl

Kierownik działu

Renata Musisz

renata.muszisz@advisor.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Katarzyna Leśniewicz

katarzyna.lesniewicz@advisor.pl

Starszy Konsultant ds. MŚP

Patryk Skibiński

pskibinski@advisor.pl

Konsultant ds. oprogramowania dla MŚP

Jakub Dębiec

jdebiec@advisor.pl

Młodszy Konsultant ds. oprogramowania dla MŚP

Katarzyna Wojtan

katarzyna.wojtan@advisor.pl
+48 695 100 080

Kierownik działu sprzedaży

Waldemar Plota

waldemar.plota@advisor.pl
+48 695 100 070

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT

Katarzyna Musisz

kmusisz@advisor.pl

| Młodszy specjalista ds. marketingu

Maciej Tyran

maciej.tyran@advisor.pl
+48 695 100 060

Dyrektor ds. rozwoju rynku edukacyjnego

Nasi partnerzy
partner
partner
partner
partner
partner
partner

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner