PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU IT!

O nas

Na rynku IT jesteśmy obecni już od ponad 25 lat, podczas których wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze informatycznej firm z sektora MŚP oraz jednostek administracji publicznej.

Nabyte doświadczenie łączymy z naszą młodą kadrą, złożoną z najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy na bieżąco, wraz z rozwojem technologii, poszerzają swoją wiedzę biorąc udział w specjalistycznych kursach, szkoleniach i seminariach.

Nasza praca i zaawansowane umiejętności techniczne naszego zespołu pozwoliły nam uzyskać status partnera największych na świecie producentów sprzętu IT oraz oprogramowania. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom najlepsze rozwiązania w atrakcyjnych cenach.

Poznaj nasz zespół

Andrzej Musisz

andrzej.musisz@advisor.pl

Prezes zarządu

Anna Robakowska

anna.robakowska@advisor.pl

Dyrektor zarządzający

Urszula Musisz

urszula.musisz@advisor.pl

Dyrektor finansowy

Marcin Mordas

marcin.mordas@advisor.pl

Kierownik zespołu IT

Marcin Nowak

marcin.nowak@advisor.pl

Główny specjalista IT

Jakub Bernat

jakub.bernat@advisor.pl

Administrator systemów informatycznych

Miłosz Marut

milosz.marut@advisor.pl

Administrator systemów informatycznych

Marek Stafiniak

marek.stafiniak@advisor.pl

Starszy administrator systemów Informatycznych

Krzysztof Nadolski

krzysztof.nadolski@advisor.pl

Młodszy administrator systemów Informatycznych

Monika Posiadała

monika.posiadala@advisor.pl

Kierownik działu

Renata Musisz

renata.muszisz@advisor.pl

Konsultant ds. oprogramowania dla MŚP

Katarzyna Leśniewicz

katarzyna.lesniewicz@advisor.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Zbigniew Szukiewicz

zbigniew.szukiewicz@advisor.pl

Konsultant ds. oprogramowania dla MŚP

Wojciech Parafiańczyk

wojciech.parafianczyk@advisor.pl

Młodszy konsultant ds. oprogramowania dla MŚP

Katarzyna Wojtan

katarzyna.wojtan@advisor.pl
+48 695 100 080

Kierownik działu sprzedaży

Waldemar Plota

waldemar.plota@advisor.pl
+48 695 100 070

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT

Krzysztof Sikora

krzysztof.sikora@advisor.pl
+48 695 100 090

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT

Maciej Tyran

maciej.tyran@advisor.pl
+48 695 100 060

Dyrektor ds. rozwoju rynku edukacyjnego

Nasi partnerzy
partner
partner
partner
partner
partner
partner

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner